Aktualności

Uruchomienie portalu rejsy.pl

Strona główna rejsy.pl

Byliście już Państwo na urlopie? Jeżeli nie, to proponujemy zajrzeć na zaprojektowaną przez nas stronę internetową  www.rejsy.pl Witrynę stworzyliśmy dla największej firmy w Polsce, oferującej rejsy statkami wycieczkowymi po całym świecie. W skład naszej pracy wchodziło wykreowanie całej strony WWW, wraz z wszystkimi podstronami i panelem użytkownika. Wdrożyliśmy także system zarządzania treścią. W efekcie możemy zaprezentować piękną, przejrzystą i funkcjonalną stronę internetową.

Witryna została stworzona w środowisku Drupal, a przy jej tworzeniu użyliśmy takich technologii jak Ajax, CSS, JavaScript, Photoshop, PHP, SQL oraz HTML.

Strona posiada największą bazę rejsów, dodatkowo jest codziennie aktualizowana, dzięki czemu każdego dnia pojawiają się nowe oferty, w tym także oferty specjalne. Na witrynie została zaimplementowana zaawansowana wyszukiwarka rejsów, zawierająca opcję zawężonego wyszukiwania i uzyskiwania bardziej przydatnych wyników. Tak więc w łatwy sposób możemy wybrać konkretny rejs, pasujący do naszego zapytania. Oprócz tego, w momencie, w którym ograniczymy wyszukiwanie o właściwy warunek, pozostałe też się zmienią. Jednym słowem, szybko i bez zbędnego marnowania czasu znajdziemy wymarzoną wycieczkę.

Jeśli chodzi o aspekt graficzny strony, to  w całości został zaprojektowany przez naszych grafików. Staraliśmy się, aby oprawa wizualna pasowała nie tylko do tematyki strony, ale była również przejrzysta i efektowna. Dzięki temu mogą Państwo od razu znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, których nie przytłacza zbędna animacja.

Dodatkowo mamy  możliwość zrobienia rezerwacji online oraz sprawdzenia dostępności  rejsów. Możemy również  przejrzeć katalog linii oceanicznych i zapisać się na newsletter. Oprócz tego istnieje możliwość sprawdzenia, jakie są obecnie najpopularniejsze statki, linie i kierunki rejsów. Na stronie zainstalowaliśmy dwa widgety: u dołu wyświetla się aktualny kurs walut PKO S.A, a witryna jest zintegrowana z portalem społecznościowym  Facebook.
Strona internetowa www.rejsy.pl jest objęta przez nas opieką webmasterską, dlatego też dbamy o ciągłe jej aktualizowanie i ulepszanie. W związku z tym jest przykładem nowoczesnej, zadbanej witryny internetowej, dzięki której mogą Państwo zamówić oraz kupić wybrany rejs.