Portfolio:

architstudio.pl
Technologie:  CSS   Pozycjonowanie   CMS   Drupal   

ArchiStudio to firma świadcząca usługi w zakresie projektowania, wykonywania oraz montażu mebli na wymiar. Każdy ich projekt to indywidualne rozwiązanie, idealne dla Ciebie i przestrzeni w Twoim domu. ArchitStudio tworzy praktycznie wszystkie rodzaje mebli: od kuchni i garderoby zaczynając, poprzez meble do przedpokoju i łazienki, na meblach do salonu kończąc.

www.architstudio.pl

mktalentcoaching.pl
Technologie:  CSS   Drupal   JavaScript   Photoshop   

Małgorzata Komońska jest licencjonowanym coachem ICC (międzynarodowy certyfikat wystawiony przez International Coaching Community), członkiem CCA (Creativity Coaching Association) z tytułem MBA (program partnerski Politechniki Warszawskiej z London Business School, NHH - Norwegian School of Economics and Business Administration i HEC School of Management w Paryżu).

 

Strona główna
simpleway.com.pl
Technologie:  CSS   JavaScript   Photoshop   HTML   

Simple Way to od 2004 roku dynamicznie rozwijająca się polska firma z branży transportowo-spedycyjnej z siedzibą główną w Międzychodzie oraz biurem w Warszawie.

Strona główna
rejsy.pl
Technologie:  Ajax   CSS   CMS   Drupal   

Marco Polo Travel to największy w Polsce touroperator specjalizujący się w rejsach wycieczkowych. W swojej ofercie posiada ponad 20 wiodących i najpopularniejszych linii oceanicznych z całego świata. Oferuje największy wybór rejsów w Polsce i zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. 

Strona główna
abe.pl
Technologie:  Ajax   CSS   CMS   JavaScript   

ABE-IPS jest liderem wśród  firm działających na polskim rynku publikacji zagranicznych.  W katalogu książek dostępnym przez stronę internetową znajduje się informacja o 12 M tytułów. ABE-IPS dostarcza publikacje do bibliotek wyższych uczelni, instytutów naukowo-badawczych  i osób indywidualnych.

Kalendarz ofert specjalnych
wezaj.pl
Technologie:  Ajax   CSS   CMS   Drupal   

Ośrodek Wypoczynkowy WEZAJ został otwarty w lipcu 2011 roku. To miejsce wyjątkowe, idealne na rodzinny wypoczynek, na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku. WEZAJ to kompleks komfortowych, całorocznych domków zaprojektowanych tak aby naturalnie wpasowały się w otaczający krajobraz.

Strona główna
europegas.pl
Technologie:  CSS   CMS   JavaScript   Photoshop   

Europegas Sp. z o.o. jest jednym z wiodących Europejskich producentów samochodowych instalacji zasilania gazem. W branży motoryzacyjnej i gazowej działa nieprzerwanie od 1991 roku.

Strona główna
anluk.com.pl
Technologie:  CSS   Photoshop   HTML   

Firma deweloperska ANŁUK Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku budownictwa mieszkaniowego od 2002 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stabilności finansowej może Państwu zaoferować rzetelność, solidność i gwarancję doskonałej jakości. 

Strona główna
cwanapaczka.pl
Technologie:  CSS   CMS   Photoshop   PHP   

Wiele lat funkcjonowania w środowisku przewozów pozwoliło firmie na zdobycie ogromnego doświadczenia oraz wielu wartościowych kontaktów co na dzień dzisiejszy pozwala firmie zoaferować szeroki wachalrz usług wewnątrz największej sieci połączeń kurierskich w Europie po najniższych cenach.

Pages