O firmie

 

Czyli wszystko to, w czym jesteśmy najlepsi.

Marzą Państwo o posiadaniu własnej strony internetowej? Chcą Państwo zaprezentować na niej swoją firmę, produkty, usługi? Nie wiedzą Państwo od czego  zacząć?

Na szczęście my to wszystko wiemy.

Dziesięć lat doświadczenia sprawiło, że dzisiaj jesteśmy specjalistami w zakresie nie tylko kreowania witryn internetowych, ale także świadczymy kompleksowe usługi w zakresie indywidualizacji wizualnej oraz outsourcingu internetowego. 

AwesomeIT to nie  tylko strony internetowe. Nasza firma sprawi, że będą mogli Państwo spełnić swoje marzenie o własnym biznesie. Mało tego - dzięki naszym działaniom, Państwa firma stanie się groźną konkurencją na rynku. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że samo posiadanie strony internetowej ,to dopiero początek walki o swoje miejsce w biznesie. Dlatego też proponujemy dodatkowo stworzenie wszelkich materiałów reklamowych, począwszy od prezentacji multimedialnych, logo, po wizytówki i profesjonalne fotografie. I to wszystko według zasad indywidualizacji wizualnej, wykonane spójnie i na najwyższym poziomie, co pozwoli zbudować pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Internet to potęga, której siłę trudno dzisiaj zmierzyć. Jedno jest pewne - jeżeli nie ma Cię w sieci - na pewno nie istniejesz. A jeżeli już zaistniejesz, musisz przebić się przez milion innych firm, podobnych do Twojej. Dlatego warto zainwestować w nasze usługi, aby skrócić sobie drogę do sukcesu. Dlaczego AwesomeIT? Nasz zespół to doskonali fachowcy, którzy przejdą z Państwem przez wszystkie etapy tworzenia strony internetowej- od ustalenia funkcjonalności i wyglądu strony po w pełni profesjonalne jej wykonanie. Służymy  radą  od pierwszego telefonu, aż do momentu, w którym stwierdzą Państwo, że już nie potrzebują naszej pomocy. Dodatkowo w razie potrzeby proponujemy opiekę webmasterską, co pozwoli Państwu spokojnie realizować swoje założenia biznesowe, bez zamartwiania się o dalsze losy swojej strony WWW. A ta, aby spełniać swoją rolę, musi być  wciąż aktualizowana. Zadbamy również o odpowiednie wypozycjonowanie  witryny, dzięki czemu będzie jeszcze częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów.

Mimo, iż nasz team to profesjonaliści, ciągle się dokształcamy i zdobywamy nową wiedzę, abyśmy mogli wykonywać swoją pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Branża IT jest bardzo wymagająca, wiele rzeczy szybko się zmienia i jesteśmy tego świadomi. Dlatego dajemy gwarancję, że nasze strony internetowe są oryginalne, funkcjonalne i estetyczne, a także bardzo nowoczesne. Nieważne, czy jest to rozbudowany portal internetowy, czy prosta strona wizytówka- w każdy projekt wkładamy serce i wszystkie swoje umiejętności. Owoce naszej pracy mogą Państwo obejrzeć w naszym portfolio, do czego serdecznie zachęcamy.

Ważnym aspektem naszej pracy jest fakt, że tak naprawdę strategia AwesomeIT opiera się przede wszystkim na wsłuchaniu się w potrzeby klienta. My zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, ale to Państwo jesteście naszą inspiracją. Wszystkie  sugestie, zalecenia, treści na które mamy zwrócić uwagę są dla nas najważniejsze. Moment, w którym mogą nam Państwo z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że identyfikują się z wykonaną przez nas stroną internetową jest dla nas najwspanialszy. Proponujemy usługi najwyższej jakości, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą, doświadczeniem, oraz pomysłami. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami i zapoznania ze szczegółową ofertą. Gwarantujemy, że współpraca z AwesomeIT będzie nie tylko przyjemna i rzeczowa, ale przede wszystkim zaowocuje sukcesem i wzrostem zainteresowania Państwa biznesu.

 

Zadaj nam pytanie
Używane technologie

Czy wiesz, że nazwa Google powstała w wyniku pomyłki?

Jeden z twórców google poprosił o pomoc w nadaniu jej nazwy  swojego współlokatora. Studenci codziennie wypisywali swoje propozycje na tablicy. Któregoś dnia pojawił się tam napis Googolplex- czyli jedynka i googol zer. Nazwa się spodobała i zdecydowano się zarejestrować skróconą formę domeny - Googol. Niestety, okazało się, że podczas rejestracji domeny zaszła pomyłka i zostana zarejestrowana domena google.com. Czym właściwie jest googol?  

Czy wiesz, że w Rosji chciano wprowadzić opłaty za emotikona ":-)"?
W 2008 roku szef rosyjskiej agencji reklamowej „Superfone” Oleg Teterin, próbował  opatentować puszczającego oko emotikona w Rosyjskim Urzędzie Patentowym, w celu pobierania opłat licencyjnych. Urząd Patentowy odrzucił jednak wniosek Teterina, uzasadniając swoją decyzję faktem, iż znak ten nie jest znakiem towarowym. Gdyby pobierać opłatę, nawet symboliczną za każdą buźkę w wiadomości sms, można by w bardzo krótkim czasie stać się milionerem. Olegowi Teterinowi zarabianie pieniędzy na emotikonach na szczęście się nie udało;)

Czy wiesz, że istnieje taka strona, która prezentuje zasoby cyfrowe z całej Europy?
Strona internetowa www.europeana.eu to źródło darmowych e-booków oraz innych zbiorów, pochodzących z europejskich bibliotek, muzeów, archiwów itp.  Jest to biblioteka cyfrowa, muzeum i archiwum Europy. Została udostępniona 20 listopada 2008 w ramach inicjatywy UE. Dzięki tej witrynie internetowej możemy znaleźć we własnym języku cyfrowe dzieła kultury udostępnione przez uznane organizacje kulturalne w całej Unii Europejskiej.