Aktualności

Jak to wszystko się zaczęło

Strona www

 

Właśnie ruszyła strona internetowa naszej firmy i jest to świetny moment na to, aby przywitać się z Państwem.  AwesomeIT już działa na pełnych obrotach i z każdym dniem nasz grafik zapełnia się coraz bardziej. Poznajmy się więc bliżej.

 

Z  zaciekawieniem obserwowaliśmy, jak ogromne jest zapotrzebowanie na fachowców tworzących profesjonalne strony internetowe. O dziwo, takich osób jest ciągle za mało. Doszliśmy więc do wniosku, że z naszymi kwalifikacjami, doświadczeniem i chęcią do pracy, jesteśmy w stanie  zapełnić tę lukę w branży IT. Mamy dużo pomysłów, energii i zapału, co z wcześniej zdobytym doświadczeniem sprawia, że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu. Nasza ekipa to ludzie zafascynowani światem Internetu i techniki, do którego chcielibyśmy Państwa  również zaprosić.

Tworzenie stron internetowych to proces trudny i bardzo odpowiedzialny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż zaprojektowanie witryny nie polega tylko na sprawieniu, aby była funkcjonalna i estetyczna. Dla nas kreowanie stron internetowych to sztuka, do której nie wystarczą same umiejętności techniczne. Potrzeba pasji i serca. Pragniemy, aby nasze projekty odzwierciedlały Państwa oczekiwania i marzenia. Zależy nam na tym, aby każda osoba, której stworzymy stronę,  mogła identyfikować się z nią pod każdym względem.  Naszym sukcesem będzie moment w którym powiedzą nam Państwo „Tak, o to właśnie chodziło!”. 

Nadeszły czasy, w których swoje miejsce w sieci ma prawie każda firma. Nieważne, czy jest to sklep odzieżowy, czy zespół muzyczny. Dlatego też zachęcamy do takiej formy promocji swojego biznesu i gwarantujemy, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Serdecznie zapraszamy do  zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli mają Państwa jakiekolwiek pytania, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde z nich.